O firmie Kontri

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży e-commerce działającą na rynku polskim i zagranicznym od czerwca 2006 roku. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową, prowadzimy kilka sklepów internetowych i stacjonarnych. Branżą, w której specjalizujemy się od samego początku jest bielizna, w swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości produkty ponad 80 producentów, głównie polskich.

Współpracujemy m.in. z :

so00mhzj1

Nasz asortyment to także odzież damska, odzież i bielizna dla mężczyzn oraz dzieci. Więcej informacji o naszych sklepach i oferowanych przez nas produktach znajdziesz tutaj:

sklepy internetowe
salony stacjonarne
hurtownie

Wysoka jakość obsługi klientów jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, dostawcami oraz partnerami biznesowymi, którzy są czołowymi firmami w swoich branżach. Nasze starania były niejednokrotnie nagradzane – możemy poszczycić się licznymi wyróżnieniami: jesteśmy laureatem Gazeli Bieznesu, zostaliśmy docenieni przez serwis Opineo.pl oraz w licznych rankingach sklepów internetowych.

Prezes Zarządu Kontri Sp. z o.o., Andrzej Ciulkin jest także inicjatorem założenia Podlaskiego Klastra Bielizny, skupiającego firmy z branży bieliźniarskiej które chcą wspierać promocyjnie region, zwiększać innowacyjność w branży oraz wspólnie występować na rynkach międzynarodowych. 

Najwyższą wartością naszej firmy są ludzie. To dzięki nim możemy się rozwijać i odnosić sukcesy na wielu płaszczyznach. Jesteśmy dynamicznym zespołem składającym się z wielu wybitnych specjalistów – nasza drużyna liczy już ponad 50 osób! Duży nacisk kładziemy na edukację i szkolenia, bo tylko wiedza daje nam możliwość ciągłego rozwoju.

Chcesz poznać nasz zespół? Przejdź do zakładki Ludzie.

Nasza misja


Tym kierujemy się pracując w Kontri Sp. z o.o. i do tego zmierzamy.  Z dumą prezentujemy MISJĘ KONTRI:

Misja Kontri

 

 

Arrow Arrow