Sklepy internetowe

Czołowy sklep internetowy w dorobku Kontri Sp. z o.o. Z sukcesem funkcjonuje na rynku od czerwca 2006r. zdobywając liczne nagrody oraz wyróżnienia. W asortymencie bogata oferta bielizny, odzieży, kostiumów kąpielowych, bielizny nocnej oraz sexownej, wyrobów pończoszniczych, modnych dodatków i nie tylko.

Czytaj więcej

Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży wysyłkowej odzieży, obuwia, bielizny, dodatków i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn na terenie całej Europy. Świeża, bogata oferta insiporowana najnowszymi trendami w modzie.

Czytaj więcej

Sklep internetowy z stworzony z myślą o tym, aby zaoferować klientom najwyższej jakości bieliznę w najlepszych, wyprzedażowych cenach. W ofercie sklepu można znaleźć bieliznę na każdą okazję: codzienną, sexy, nocną, ślubną, a także odzież, kostiumy kąpielowe i najmodniejsze dodatki.

Czytaj więcej

Z myślą o propagowaniu polskiej bielizny na rynkach zagranicznych powstał sklep internetowy Othereden.co.uk działający w Wielkiej Brytanii. Bogata oferta sklepu została specjalnie przygotowana aby wyjść naprzeciw wymagającym klientom poszukującym doskonałej jakości bielizny w atrakcyjnych cenach. 

Czytaj więcej
Arrow Arrow