Nagrody

e-Gazele Biznesu 2015

Kontri Sp. z o.o. laureatem rankingu e-Gazele Biznesu — rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce.

Gazele Biznesu 2014

Puls Biznesu już po raz 15 przyznał „Gazele Biznesu” – nagrody dla firm, które rozwijają się najdynamiczniej.
W tym roku nagroda trafiła w nasze ręce.

Opineo.pl

W lutym 2014r. sklep Kontri.pl został wyróżniony w kategorii: Odzież i Obuwie w prestiżowym zestawieniu: „Ranking Sklepów Internetowych 2014” realizowanym przez niezależny serwis Opineo.pl

Ranking jest oparty o historię opinii uzyskanych przez sklep w roku 2013.

opineo wyróżnienie

 100% klientów, którzy zdecydowali się podzielić opinią dotyczącą zakupów poleca Kontri.pl. To wyróżnienie świadczy o popularności Kontri.pl oraz o wysokim poziomie zadowolenia klientów z zakupów w naszym sklepie.

 

 

Kontri.pl liderem w branży e-commerce

W roku 2008 oraz 2009  zostaliśmy uznani liderem w kategorii Największe Polskie Sklepy Internetowe w branży bielizna – na podstawie raportu e-commerce 2010 przygotowanego przez redakcję serwisu branżowego Internet Standard przy konsultacji merytorycznej Politechniki Łódzkiej. W poprzedniej edycji raportu (za rok 2008) Kontri.pl również zajmowało pierwsze miejsce w rankingu.

Raport e- commerce 2010 to czwarta edycja corocznego raportu o polskim rynku internetowym i przedstawia wyniki rankingu sklepów internetowych, zbudowanego na podstawie wyników finansowych 130 witryn za 2009 rok, spośród których firma Kontri zdobyła pierwsze miejsce w branży bielizna.

internet-standard

 

Jesteśmy również laureatem rankingu sklepów internetowych 2010 w kategorii Moda opublikowanego przez portal Money.pl wraz z tygodnikiem Wprost. Badaniem zostało objętych ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce, które poddano analizie pod kątem 60 kryteriów, mających największe znaczenie dla potencjalnych klientów.

money

 

Arrow Arrow